ШИНЭ ХУУЛЬЧДАД ЗОРИУЛСАН СУРГАЛТ БОЛНО

2019-01-22 | Уншсан: 751

2019 ОНЫ НЭГДҮГЭЭР САРЫН 28-НЫ ӨДӨР СУРГАЛТАД ХАМРАГДАХ ХҮМҮҮСИЙН НЭРС

 

Эцгийн болон эхийн нэр

Өөрийн нэр

1

Адъяа

Алтангэрэл

2

Бүдсүрэн

Алтандөш

3

Цогоо

Алтанзул

4

Баттулга

Амарбаясгалан

5

Лхагва-Очир

Анхбаяр

6

Бумнанжид

Анхдэлгэр

7

Оросоо

Баасансүрэн

8

Шаравдорж

Батсүх

9

Батсүх

Баттулга

10

Содном

Батчимэг

11

Аюурзана

Баялагмаа

12

Батсүх     

Бямбасүрэн

13

Мөнгөнхуяг

Ганзориг

14

Чадраабал

Гантуяа

15

Сэргэлэнбаатар

Ганхуяг

16

Уртнасан

Гантуяа

17

Ахат

Гүлим

18

Тамжиддорж

Даваахүү

19

Ганбат

Дэлгэрсайхан

20

Дугаржав

Дэлгэрсайхан

21

Отгонбаяр

Золбаяр

22

Даваадорж

Золзаяа

23

Равсал

Идэрмөнх

24

Намид

Лхагвадулам

25

Нармандах

Мөнхбат

26

Ягаан

Мөнхзаяа

27

Цэрэндулам

Мөнхзул

28

Шийлэгпагам

Мөнхцацрал

29

Мягмарсүрэн

Мэндбаяр

30

Крылов

Нанжинханд

31

Баатар

Наранцэцэг

32

Лхагвадорж

Номинцэцэг

33

Өлзий

Оргил

34

Лхагважав

Оргилчимэг

35

Отгонбаяр

Оролзодмаа

36

Содном

Отгонгэрэл

37

Ганбаатар

Оюунтуяа

38

Пүрэв

Оюун-Эрдэнэ

39

Ядамсүрэн

Оюун-Эрдэнэ

40

Пүрэвболд

Өнөрболд

41

Төгсжаргал

Сайнбаяр

42

Володя

Сайнбилэг

43

Галсанжамц

Сарангэрэл

44

Жаргалсайхан

Сангичимаа

45

Дүүрэн

Санчирмаа

46

Батболд

Сод-Эрдэнэ

47

Батсүх

Сутай

48

Баярхүү

Тунгалаг

49

Уртнасан

Түвшин

50

Дагва

Түмэнбадам

51

Болдбаатар

Урангоо

52

Даваажав

Уянга

53

Мөнхбаяр

Цогтбаатар

54

Гүнжид

Цогтмагнай

55

Энхбаатар

Цэнгүүн

56

Тод

Чандмань

57

Жамъяндорж

Чимэдцэрэн

58

Батсуурь

Чулуунхүү

59

Цогтоо

Энхболд

60

Энх-Амгалан

Энхжаргал

 

2019 ОНЫ НЭГДҮГЭЭР САРЫН 29-НИЙ ӨДӨР СУРГАЛТАД ХАМРАГДАХ ХҮМҮҮСИЙН НЭРС

 

Эцгийн болон эхийн нэр

Өөрийн нэр

1

Батаа

Энхжаргал

2

Пида

Энхцэцэг

3

Цолмон

Эрдэнэбат

4

Борис

Алдармаа

5

Лхагважав

Алтангэрэл

6

Борхүү

Амармөрөн

7

Батбаяр

Анхбаяр

8

Баяраа

Бадмарага

9

Батсуурь

Батцоож

10

Батбаяр

Батцэнгэл

11

Балдангомбо

Бат-Эрдэнэ

12

Гантулга

Билгүүн

13

Ихбаяр

Буманбаяр

14

Зоригтбаатар

Буяндаваа

15

Ёндон

Буяндэлгэр

16

Цэнд-Аюуш

Ганболд

17

Түдэвдорж

Ганжолоо

18

Дүгэрсүрэн

Гантогтох

19

Толивоо

Гантулга

20

Болдбаатар

Гомбодорж

21

Шерхан

Гүлжан

22

Баянбаатар

Даваахүү

23

Алзахгүй

Дархижав

24

Цамбалхүндэв

Должинсүрэн

25

Энхцолмон

Дөлгөөн

26

Баатаржав

Дуламсүрэн

27

Пүрэвжаргал

Дэлгэр

28

Дониднинж

Жавзандулам

29

Бишүүгарам

Жанчив

30

Өнөрсайхан

Золбоо

31

Мягмарсүрэн

Лхагвасүрэн

32

Баярсайхан

Мөнхцэцэг

33

Бямбаа

Намнансүрэн

34

Хүдэрчулуун

Нандин-Эрдэнэ

35

Хүүхэнбаатар

Насанжаргал

36

Баттулга

Номин

37

Пүрэвдаш

Номин-Эрдэнэ

38

Доржсүрэн

Номин-Эрдэнэ

39

Бямбацогт

Өлзийцэрэн

40

Төрмөнх

Пүрэвхатан

41

Төмөрболд

Санчиргарав

42

Баттулга

Саруул-Ирээдүй

43

Ганцогт

Сувд-Эрдэнэ

44

Сүх

Сүрэнхорол

45

Батдэлгэр

Тамир

46

Пүрэвсүрэн

Тулга

47

Чулуунбаатар

Удаанжаргал

48

Гантөмөр

Ундрах

49

Ганбат

Ундрах

50

Бямбацогт

Урангоо

51

Булган

Ууганбаяр

52

Ганбаатар

Чанцалдулам

53

Гандорж

Чингис

54

Сэргэлэн

Шинэбаяр

55

Амарсанаа

Шинэгэрэл

56

Болдбаатар

Шихихутаг

57

Өлзийбаатар

Энхбаатар

58

Төгс

Энхбаяр

59

Эрдэнэбат

Энхзаяа

60

Булган

Энхцэцэг

 

2019 ОНЫ НЭГДҮГЭЭР САРЫН 30-НЫ ӨДӨР СУРГАЛТАД ХАМРАГДАХ ХҮМҮҮСИЙН НЭРС

 

Эцгийн болон эхийн нэр

Өөрийн нэр

1

Лхагвасүрэн

Энэбиш

2

Батзориг

Эрдэнэбаяр

3

Отгонбаяр

Эрхэмбаяр

4

Дэмчиг

Батхуяг

5

Эрхэмбаяр

Азбаяр

6

Сайнзаяа

Анударь

7

Шинэбаяр

Анужин

8

Амгалан

Ануу

9

Бумхүү

Ану-Үжин

10

Бадам

Ариунжаргал

11

Дамдин

Баатарбал

12

Цэвэг

Бадам-Очир

13

Володя

Батдэлгэр

14

Сүхбаатар

Батнасан

15

Даржаа

Баттулга

16

Батхуяг

Батцэцэг

17

Баярхүү

Бат-Эрдэнэ

18

Төмөр-Очир

Болд

19

Сүхболд

Бүжинлхам

20

Батбаатар

Гандарь

21

Гансүх

Гандөш

22

Ганбат

Гантуяа

23

Батбаяр

Ганцэцэг

24

Түмэн

Гүнжлхам

25

Довдон

Давааням

26

Баярхүү

Давааням

27

Баасанхүү

Даваасүрэн

28

Баясгалан

Дугармаа

29

Баттөмөр

Дуламсүрэн

30

Тэгшжаргал

Дэжидсүрэн

31

Эрдэнэжаргал

Золжаргал

32

Нармандах

Лхагвадорж

33

Доржханд

Майдри

34

Даваадорж

Мандхай

35

Баярсайхан

Мөнхзаяа

36

Алтанпүрэв

Мөнхзул

37

Нарс

Мөнхзул

38

Чимгээ

Нарангэрэл

39

Баянмөнх

Наранмөнх

40

Дамбаа

Наран-Отгон

41

Батсайхан

Наранцэцэг

42

Цэрэндэжид

Номиндарь

43

Номбоо

Нямжаргал

44

Баатарням

Одбаяр

45

Лувсанчүлтэм

Отгонбаатар

46

Баярхүү

Отгонбаяр

47

Содномцэрэн

Отгонсүрэн

48

Мөнхбат

Оюунбат

49

Болдоо

Өлзийжаргал

50

Цэдэнсамбуу

Өнөржаргал

51

Гомбосүрэн

Саранцацрал

52

Буянбат

Солонго

53

Мягмардорж

Солонго

54

Жамсрандорж

Сувд-Эрдэнэ

55

Халзай

Сэлэнгэ

56

Гантулга

Төгөлдөр

57

Чүлтэмсүрэн

Түмэн-Өлзий

58

Болдбаатар

Ундрам

59

Энхбаяр

Уянга

60

Бандихүү

Уянга

 

2019 ОНЫ НЭГДҮГЭЭР САРЫН 31-НИЙ ӨДӨР СУРГАЛТАД ХАМРАГДАХ ХҮМҮҮСИЙН НЭРС

 

Эцгийн болон эхийн нэр

Өөрийн нэр

1

Очирбат

Уянга

2

Сэнгээ

Үзмээ

3

Батдэлгэр

Үржинханд

4

Баасанжав

Хонгорзул

5

Дамчаасүрэн

Хонгорзул

6

Баярбаатар

Хулангоо

7

Мөнхболд

Цэнд-Очир

8

Цэрэннанзад

Шийтэрчулуун

9

Төмөрбаатар

Шүрэнцэцэг

10

Цэвэлсүрэн

Энхбаяр

11

Баттогтох

Энхзаяа

12

Баянжаргал

Энхтайван

13

Наммандах

Энхтэмүүлэн

14

Цолмон

Эрдэмбилэг

15

Цагаанцоож

Эрдэнэбилэг

16

Иванов

Эрдэнэцэцэг

17

Алтангэрэл

Амарсанаа

18

Нямжав

Амгалан

19

Ганболд

Анармөнх

20

Энхбат

Ариунбаяр

21

Молтой

Ариунтуяа

22

Мягмаргэрэл

Баасанхүү

23

Лхүмбэ

Батжаргал

24

Ёндон

Бат-Өлзий

25

Жаргал

Батсайхан

26

Баярсайхан

Баярмаа

27

Самдан

Баярмаа

28

Болд

Болормаа

29

Батсуурь

Булганцэцэг

30

Равдандорж

Долгорсүрэн

31

Мадениет

Ерлан

32

Түвшинбат

Мөнхзул

33

Мягмар

Мөнхнаран

34

Солир

Мөрөн

35

Чимэддагва

Нандинцэцэг

36

Эрдэнэбаатар

Номин-Эрдэнэ

37

Намхайдорж

Нямдорж

38

Лхагвасүрэн

Нямцэцэг

39

Отгонбаяр

Орхончимэг

40

Батцагаан

Очирбат

41

Цэндбазар

Сайнбат

42

Наранбаатар

Сайнбаяр

43

Ганбат

Сумъяа

44

Гантулга

Түвшинбаяр

45

Жамсран

Түвшинтуул

46

Баярсайхан

Тэгшбаяр

47

Наранхүү

Уянга

48

Бат-Амгалан

Үүлэнсондор

49

Энхжаргал

Үүрийнтуяа

50

Дашдооров

Хонгорзул

51

Насантогтох

Чимэдрэгзэн

52

Маш

Эрдэнэбилэг

 

 

 

 

 

Хуульчдын оруулсан зар

Дансны мэдээлэл

Хуульч аппликейшн